Σεπ 25
ΑΓΩΝΕΣ ΔΡΟΜΟΥ 1 ΧΛΜ ΓΙΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΕΧΡΙ 12 ΕΤΩΝ ΚΑΙ 5 ΧΛΜ ΓΙΑ ΑΤΟΜΑ ΑΝΩ ΤΩΝ 12 ΕΤΩΝ, ΑΦΙΕΡΩΜΕΝΟΙ ΣΤΗΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΣΙΑ ΤΗΣ ΚΥΠΡΟΥ. ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΟΥΝ ΣΤΟ ΓΡΑΜΜΙΚΟ ΠΑΡΚΟ ΜΕ ΕΚΚΙΝΗΣΗ ΑΠΟ ΤΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΟ ΣΤΡΟΒΟΛΟΥ ΚΑΙ ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗ ΠΡΟΣ ΤΗ ΒΟΥΛΗ, ΟΠΟΥ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΕΠΑΝΑΣΤΡΟΦΗ ΣΕ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΣΗΜΕΙΟ ΚΑΙ Ο ΤΕΡΜΑΤΙΣΜΟΣ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΣΤΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΟ ΣΤΡΟΒΟΛΟΥ.
ΟΙ ΕΓΓΡΑΦΕΣ ΣΥΜΕΤΟΧΗΣ ΘΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΑ ΣΤΟ Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΤΙΣ 18:00 ΤΗΣ 25ΗΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ. ΣΤΟΥΣ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΕΣ ΘΑ ΔΟΘΟΥΝ ΑΝΑΜΝΗΣΤΙΚΑ ΔΩΡΑ.
ΓΙΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΑΠΟΤΑΘΕΙΤΕ ΣΤΑ ΤΗΛΕΦΩΝΑ 99411411 ΚΑΙ ΣΤΟ 22318350.